E-Ticaret Sitesi

Alivre E-Ticaret sistemi, geliştirilmiş özellikleri ve basit kullanım arayüzü ile e-ticaret sürecinizi kolaylaştırarak tüm ihtiyaçlarınızı bir bütün olarak sizlere sunar. Eticaret sitesi sahibi olmak işte bu kadar kolay!

E-Ticaret Sistemi

Kullanması Kolay Özellikler

İşletmeler için en iyi rekabet yöntemi, esneklik ve verimliliktir. Alivre E-Ticaret altyapısı, gelişen teknolojiler ile sürekli kendini yeniler ve biriktirdiği tüm tecrübeyi e-ticaret yazılımına aktararak rekabete ayak uydurur.

 • Api ve modül entegrasyonu
 • Sipariş ve üye istatistikleri
 • Ücretsiz kullanım ve dijital pazarlama eğitimleri
Kullanması Kolay Özellikler

Yüksek Güvenlikli Altyapı

Satış sürecinizde dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri güvenli e-ticaret altyapısıdır. Kredi kartı ile yapılan işlemlerin güvenliği ve e-ticaret sitenizin güvenliği Alivre tarafından sağlanır. Böylece müşterileriniz e-ticaret sitenizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir, mutlu olabilirler.


 • 128-Bit SSL sertifikası
 • Site ve veri güvenliği
 • 7/24 takip edilen sunucu altyapısı
Yüksek Güvenlikli Altyapı

Tasarım Seçenekleri

Birbirinden farklı, akıllı telefonlar ve tabletler ile uyumlu tasarım seçenekleri ile içinden size en uygun stil ve renk tonlarını içeren tasarımı seçebilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Birbirinden farklı stil ve tasarım seçeneği
 • Uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilen kişiselleştirme ve düzenleme
Tasarım Seçenekleri

Ödeme Altyapıları

Alivre E-ticaret Paketi, müşterilerinize sipariş aşamasında birden fazla ödeme yöntemi sunmanıza imkan tanır. Tüm banka altyapıları ile entegre çalışır çalışarak ve alternatif ödeme seçeneklerini destekler.
 • Tüm banka sanal POS altyapıları
 • PayU, PayPal entegrasyonları
 • Havale/EFT, mail order ve kapıda ödeme
Ödeme Altyapıları
Ödeme Altyapıları

Müşteri Hizmetleri ve Destek

Alivre müşteri hizmetleri ve teknik destek departmanı size üst düzey bir e-ticaret deneyimi sunar. Müşteri temsilcilerimiz devamlı sizlerle iletişim halinde olur. Uzman destek ekibimize destek hattından ulaşabilirsiniz.


Müşteri Hizmetleri ve Destek

Arama Motoru Optimizasyonu

E-Ticaret paketi sürekli gelişen ve değişen arama motoru yeniliklerini takip eder ve güncellemeler ile sisteminize uygular. Yeni konular, eksik ve gözden kaçırdığınız noktalar uzman destek ekibimiz tarafından sizlere bildirilir.

 • Gelişmiş SEO Araçları
 • Google servisleri ile entegrasyonlar
Arama Motoru Optimizasyonu

Ücretsiz E-Ticaret Eğitimleri

Kişiye özel hazırlayacağımız ücretsiz e-ticaret eğitimlerine katılabilirsiniz. Yönetim paneli kullanımının yanı sıra dijital pazarlama teknikleri ile satışa yönelik tüm eğitimlerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.


 • Yönetim paneli eğitimleri
 • E-ticaret süreçleri ile ilgili eğitimler
 • Dijital pazarlama eğitimleri
Ücretsiz E-Ticaret Eğitimleri

E-Ticaret Sitesi Tasarımlarımızı İncelemek İçin


E-Ticaret Paketleri

Hazır eticaret sitesi yazılımı ile sadece 1 gün içinde eticaret sitesi hazır! Alivre eticaret yazılımı ile istediğin tasarımı seçip eticaret siteni saatler içinde açabilirsin. Eticaret sitesi açmak Alivre ile bu kadar kolay. Eticaret script fiyatları incelendiğinde Alivre yazılımlarının rakiplerine göre kaliteli ve daha uygun olduğu görülüyor. Alışveriş sitesi kurmak isteyen işletmeler için gerekli tüm ihtiyaçlar düşünülerek Alivre eticaret yazılımı hazırlanmıştır. Eticaret scripti sayesinde işletmeler sipariş alabilir, siparişleri yönetebilir ve ödeme alabilirler. Müşteriler için iyi bir alışveriş deneyimi yaşatacak olan eticaret scripti satın almak için bize ulaşmanız yeterlidir. Müşteri satış danışmanı arkadaşlarımız gerekli bilgilendirmeyi yaparak hizmeti sağlar. Eticaret sitesi kurmak için gerekli domain, hosting ve yazılım tarafımızdan karşılanarak tüm sistemi hazır ve işler şekilde teslim ediyoruz. Bu sayede eticaret sitesi açmak için ektra bir çaba sarf etmenize gerek kalmıyor. Eticaret hakkında detaylı bilgi almak için faha önce blogumuzda paylaştığımız e-ticaret nedir içeriğine bakmanızı tavsiye ederiz.

Eticaret sitesi bir işletmenin can suyu olabilir. Çünkü işletme belirli bir konuma hitap edebilir ve çok kısıtlı bir müşteri sayısına ulaşabilir. Ancak eticaret sitesi ile aynı işletme Türkiye'nin her yerine hatta tüm Dünya'ya ürün satabilir. Aynı şekilde ürün tanıtımı da yapabilir. İnternetin ne kadar büyük bir nimet olduğunu anlayan ve bu konuda yatırımlar yapan firmalar şu anda hallerinden gayet memnunlar. Çünkü bu eticaret yatırımları sayesinde her gün sipariş alıyor ve daha fazla konumda rekabet etme cesaretine sahip olabiliyorlar. Siz de eticaret sitesi fiyatları araştırması yaparak Avlire eticaret yazılımlarının ne kadra makul olduğunu görebilirsiniz. Kısıtlı bütçesi olan ya da dev bir yatırım yapmak isteyen firmalar için de alt yapı sağladığımız için içimiz rahat. Müşterilerimizin hakkımızda söyleyeceği her kelime bizim için en önemli durum olduğundan dolayı en iyi hizmeti vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Hazır eticaret sitesi ile satış yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Ödem alt yapısını da biz kurduğumuz için size sadece dijital reklam, müşteri desteği ve siparişleri kargolamak kalıyor.

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

Alivre 2003 yılında çıktığı bu yola Bursa'da eticaret alt yapısı sağlayarak profesyonel ve kurumsal şekilde devam ediyor. Aradan geçen bunca zamanda müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi anlayıp sürekli yazılımlarımızı güncelledik. Çağın gerisinde kalmak istemeyen ve yatırım yapmanın önemini anlayan firmalar için eticaret yazılımı sağlamanın haklı gururu ile buradayız! Hazır eticaret yazılımı ile işletmelerin ürünlerini Türkiye'nin her yerine satmalarını sağlamaktayız. Bize sadece bir telefon mesafedesiniz. Eticaret sitesi açmak Alivre ile bir çay içmek kadar kolay. E-ticaret sitesi fiyatları son dönemlerde rekabet artışından kaynaklı olarak da artış göstermiştir. Eticaret sitesi kurmak istiyorum diyen bir işletmenin yapmaksı gereken sadece bir şey var; Alivre'yi aramak. Alivre eticaret yazılımı konusunda uzun yıllar hizmet vermiş ve halen daha onlarca müşterisine hizmet veren bir şirkettir. E-ticaret paketleri için yıllık lisans ücreti ödeyerek kullanışlı, mobil uyumlu ve satış yapan bir siteye sahip olabilirsiniz.

Eticaret sitesi açmak için gereken alt yapıya tamamen sahip olan Alivre, müşterilerine en iyi eticaret yazılım deneyimlerinden birini yaşatmaktadır. Çok az bir ürün sayısına sahip işletmelerden binlerce ürüne sahip işletmelere kadar her ölçekteki işletmeye hizmet sağlayabiliriz. Alt yapımızı bu yönde geliştirdik ve eticaret için gereken en donanımlı yazılımlardan birini kullanıma sunduk. Ekibimizin özveri ile çalışarak hazırladığı eticaret scripti api ve modül entegrasyonu, sipariş ve üye istatistikleri, tasarım seçeneği, tüm banka sanal pos altyapıları ve PayU, PayPal entegrasyonları ile sipariş almaya hazır bir site teslim ediyor. E-ticaret paketleri inceleyip satın alabilirsiniz. Mail ve telefon ile bize ulaşarak bilgi alın.

E-Ticaret Scripti

Web tasarım hizmeti vermek için 2003 yılında çıktığımız bu yola eticaret yazılımı üreterek devam ettik. Kendi üretimimiz olan bu yazılım ile işletmelerin eticarete taşınmalarını sağladık. Eticaret yazılımı kullanımı kolay ve satış odaklıdır. Potansiyel müşterilerin site içinde aradığını kolayca bulması için mobil uyumlu ve responsive tasarımlar hazırladık. İşletmeler eticarete taşındıkça çok fazla rebaket oluştu ve bu rekabet içinde kendine yer bulmak isteyenler de iyi bir eticaret yazılımı kullanması gerektiğini anlayıp yazılıma önem verdi. Siteyi yormayan, hızlı ve seo uyumlu bir e-ticaret yazılımı satış için en ideal yazılımlardır. Sanal pos entegrasyonu ile de ödeme almak çok kolay hale gelmektedir. Türkiye'den ve yurt dışından ödeme almak isteyen eticaret siteleri Alivre'nin anlaşmalı olduğu sanal pos alt yapılarını kullanarak ödeme alma sorunundan da kurtulabilirler. Alivre eticaret yazılımı sayesinde işletmelerin tek derdi sipariş yetiştirmek olacaktır.

E-ticaret paketleri karşılaştırma yaparak tüm yazılımları inceleyebilir ve en iyi e-ticaret yazılımı seçimi yapılabilir. Böylelikle e-satış yapmak için gerekli alt yapının en önemli ayağı tamamlanmış olur. Sipariş alma, ürünü tedariği, sipariş paketleme, ürünü kargolama süreçlerine aşırı dikkat etmek gerekmektedir. E-ticaret sitesi açmadan önce dikkat edilmesi gerekenler listesinde bu 4 durum aşırı önemlidir. Ayrıca müşteriye hitap ile de sorunsuz bir iletişime geçirmek gereklidir. Alivre e-ticaret paketleri yıllık lisans bedeli yanında ekstra ücret istemeden gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Her detayını ince ince düşünüp, araştırıp ve test ettiğimiz eticaret yazılımında işletmenin sorun yaşamaması için gerekli özeni gösterdik. Kolay kullanımı ile de sipariş alıp rahatlıkla satış yapabilirsiniz. %100 seo uyumlu eticaret yazılımı sayesinde internette ben de varım diyin!


Detaylı bilgi almak için bize ulaşın!