Neden Alivre ?

ALİVRE; Web tasarımı, web yazılım, e-ticaret, mobil uygulamalar, web hosting, domain tescil, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yönetimi ve internet reklamcılığı başlıklarında 2003 yılından beri uzman kadrosu ile hizmet veren bir bilişim firmasıdır.

Web hizmetlerini en yüksek kalitede sunabilmek için teknolojik alt yapısını ve eğitimli personelini devamlı geliştirerek çalışmalarına devam eden firmamız; Müşteri odaklı olan tüm çalışmalarında sorunsuz iş teslimatı ve teslim sonrası destek hizmetleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Bireysel ve kurumsal web çalışmalarının yanı sıra ulusal bazda bir çok yazılım ve tasarım projelerine imza atan firmamız yeni fikir ve projeleri hayata geçirmek için sizleri beklemektedir.

Misyonumuz

Hizmet alanımızda, ilerleyen teknolojiyle birlikte bu hizmeti sürekli iyileştirmek ve müşterilerimizin istediği sürede destek, bakım ve eğitim hizmetini vermek.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine, profesyonel bir ekip çalışmasına dayalı kaliteli ve zamanında teslim garantisini veren bir hizmet sunmak.

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli hizmetten asla ödün vermez. Beklenenden daha kaliteli hizmet ve proje yaratmaya çalışır. Müşteri memnuniyeti için bütün birikimini kullanır. Ticari ve mesleki etik değerlere inanır ve bu değerleri korur. Ekip çalışmasının ve işbirliğinin yararına inanır.

750

Mutlu Müşteri

1000

Biten Proje

35000

Saatlik Mesai