Neden İnstagram Reklamları?

Dünya genelinde, sosyal medya kullanımı her geçen gün mobile doğru evrilmektedir. İstatistikler ve teknolojik gelişmelere göre; gelecekte mobil internet kullanımı ilk sırada yerini alacaktır.

Sadece mobil kullanım ile erişebilen ve 400 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan İnstagram platformu da dünyanın en büyük mobil reklam platformları arasında yer almaktadır.

Bütçenizi doğru kurgulayarak İnstagram reklamları ile hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Yakın zamanda Facebook tarafından satın alınan İnstagram’ın da reklam dinamikleri Facebook’a benzerdir. Hizmetlerinizi doğru hedef kitleye ulaştırarak; internet sitenizde trafik arttırabilir, marka bilinirliği yaratabilir, satışlarınızı ciddi oranda yükseltebilirsiniz.instagram reklamları

Instagram reklam türleri nelerdir?

- Instagram artık markalara 15 saniye yerine 30 saniye uzunluğunda reklam videoları yükleme imkanı sunuyor. - Reklam görselleri ve videolarının kare formatta olma zorunluluğu ortadan kalkıyor. - Platform, Facebook ve Instagram’da yapılan çapraz kampanyaların yönetimi ve etkin performansı için reklamverenlere servis ve optimizasyon araçları sunuyor. - Marquee adı verilen yeni özellik ile reklamverenler; vizyona giren filmlerin tanıtımı ya da yeni ürün lansmanı gibi durumlarda “bir an” satın alarak, kısa sürede büyük kitlelere ulaşma imkanına sahip oluyor.

Neden Alivre?

Alivre ailesi olarak, sosyal medya yönetiminde deneyimli ekibimizle birlikte, reklam bütçenizin potansiyelini en verimli şekilde kullanarak yüksek ve doğru dönüşüm almanız için, reklam optimizasyonunuzu titizlikle kurgular ve hayata geçiririz.