Bu sayfada www.alivre.com sitesine gelen her ziyaretçinin yasalar gereği bilmesi gereken bilgiler paylaşılmıştır.

Alivre; Türkiye Cumhuriyeti Devleti kanunları ve Avrupa Birliği kanunlarının izin verdiği ölçüde sitesinde kısıtlı olarak veri toplamakta ve bu verileri kullanmaktadır. Bu verileri sadece ziyaretçilerini anlamak ve daha iyi hizmet sunmak amacıyla işlemektedir. Sitede Google araçları ve sunucu gereçleriyle ziyaretçiler izlenmektedir.

Alivre.com Kişisel Verileri Koruma kanunu gereğince bu sayfada belirttiğimiz detayları haklı sebepler ile kullanır. Uluslar arası geçerliliği olan ve etik olarak da uyulması gereçen bu kanunlar ile ziyaretçilerin cihaz bilgisi, konumu, yaş tahmini, cinsiyeti gibi detaylar kayıt altına alınır. Kayıt altına alınan bu veriler ile www.alivre.com sitesi daha kullanışlı ve amacına uygun bir hale getirilir.

Alivre.com sitesine başka sitelerden gelen bağlantılar için ya da alivre.com sitesinden başka siteler giden bağlantılardan Alivre sorumlu tutulamaz. Alivre.com sitesinden başka sitelere giden bağlantılar sadece bilgi vermek amaçlıdır. Bağlantı giden sitedeki sorumluluk o siteye aittir.

Alivre sitesi üzerinde gizlilik konusu hakkında görüş bildirmek için info@alivre.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.