Promosyon Araçları

Geliştirilmiş promosyon ve kampanya modülleri ile satışlarınızı artırabilir, hızlı bir şekilde yeni satış stratejileri planlayabilirsiniz. .

Promosyon Araçları

Kupon ve Hediye Çeki Modülü

Müşterilerinize özel hediye çekleri ve indirim kuponları tanımlayabilir, seçtiğiniz ürünlerde, belirli tarih aralıklarında geçerli hediye çekleri oluşturabilirsiniz.

  • Ürün ve kategoriye özel hediye çeki
  • Özel kural ve kriterlere bağlı hediye çeki
  • Toplu hediye çeki tanımlamaları
Kupon ve Hediye Çeki Modülü

Sosyal Medya Pazarlama

IdeaSoft sanal mağaza sistemi ile sitenizin sosyal medya hesaplarıyla eş zamanlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Sitenizde yaptığınız yenilikleri sosyal medya platformlarında paylaşabileceğiniz gibi müşterilerinizin de sitenizdeki ürünleri paylaşmalarını sağlayabilirsiniz.


  • Facebook paylaşım, beğen butonları
  • Facebook, Twitter, Google+ gibi sosyal medya bağlantıları
Sosyal Medya Pazarlama

Mobil E-Ticaret Sitesi

Yükselişe geçen mobil cihaz kullanım oranlarını ve istatistiklerini yakından takip eden Alivre, geliştirdiği pratik e-ticaret altyapısı içerisine entegre ettiği mobil cihazlara uyumlu temalar ile müşterilerinize benzersiz bir e-ticaret deneyimi sunar.

Mobil E-Ticaret Sitesi

Toplu Mail Gönderimi

Günlük, haftalık, aylık duyuru ve kampanyalarınız için hazırladığınız bültenleri müşterilerinize mail olarak gönderebilir, hazırlamış olduğunuz kampanyaların ve duyuruların tüm müşterilerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Toplu Mail Gönderimi

Ürüne Özel İndirim

Ürünlere özel uygulamak istediğiniz indirimleri Pratik E-ticaret içerisinden tek tuşla yönetebilir, toplu olarak güncelleyebilirsiniz. Ürüne özel kampanya indirimi, havale indirimi, kargo indirimi gibi özel tanımlamalar yapabilirsiniz.


Ürüne Özel İndirim


Ücretsiz Kargo Tutarı Tanımlayabilme

Satış odaklı oluşturabileceğiniz stratejilerden biri de istediğiniz bir kargo firması için ücretsiz kargo sınırı belirleyebilmektir. Böylece müşterilerinizin ilgili tutara ulaşması için yapacağı alışveriş miktarını artırmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo Tutarı Tanımlayabilme

Davet Modülü

Davet modülü sayesinde müşterileriniz, arkadaşlarını sitenize tek tuşla davet edebilir ve davet edilen kişilerin ilk alışverişlerinden sizin belirlediğiniz tutarda para puan kazanabilirler. Bu para puanları ise diledikleri siparişinde kullanabilir.


Davet Modülü

E-Ticaret Sistemi Tasarımlarımızı İncelemek İçin


Detaylı bilgi almak için bize ulaşın!